Kaş Tasarımı

Ana kaş rengi kopyalanarak boşluk ve seyrek olan kısımlar, kıl tekniği ile yoğunlaştırılır. İğne yardımı ile pigment boyaların cilt altına yerleştirilmesidir. Böylece kaşların muntazam görünmesi sağlanır. Düşük olan kaşların uç kısmı kıl tekniği uygulaması ile kaldırılabilir ve yüzdeki hüzünlü ifade, yerini daha canlı ve estetik bir görünüme bırakır.
Eksik olan tüm kaş, kıl tekniği ile doğal görünümde yapılandırılabilir. Bizim salonlarımızda uyguladığımız micropigmentation kaş tasarımı ile kaşlar dolgu tekniğinde yapılabileceği gibi, kıl görünümlü çizgilerle de yapılabilir, hatta kıl görünümlü çizgiler arasına gölgeleme – pudralama yapılarak daha da estetik bir görüntü ortaya çıkarılabilir. Bizim uyguladığımız bu teknikte her şey uygulamayı yapan uzmanın ellerindedir. Bu uygulama tamamen uzmanın bilgi ve tecrübesiyle doğru orantılıdır.

Micropigmentation tekniğinde mikro iğneler çok hızlı bir şekilde girip çıkarak (kişi bu arada bir şey hissetmez) cilt altına pigmenti (boyayı) bırakır. Bu pigmentin hangi görünümde olacağı bu uygulamayı yapan kişinin sanatıdır. İşte bu yüzden micropigmentation tekniğinin kalıcılık süresi 9-18 ay arasındadır. Zamanı kısıtlı olan ve çalışan kadınlara, kozmetik ürünlere alerjisi olanlara, seyrek, çok açık renk ya da yarım kaşlara sahip olan kadınlara, elleri titreyen kadınlara, kemoterapi gibi tedaviler nedeniyle kaşları dökülen kadınlara, düşük kaş gibi asimetrik sorunlardan kurtulmak isteyen kadınlara rahatlıkla uygulanabilir. Kaş Tasarımının Avantajları; Kaş kontörü esnasında kullanılan boyalar doğal ve organik olduğu için cilde herhangi bir zarar teşkil etmez. Cildin fazlaca altına inilmediği için (0.3-0.5 mm arası) cilt altındaki dokuya karşı herhangi bir risk oluşturmaz. Kaş kontörü yaptırdıktan sonra kaş farı, kaş kalemi ya da kaş boyası gibi makyaj malzemelerine başvurmak zorunda kalmazsınız. Kaş kontörü yaptırdıktan sonra yapay bir görünümden uzak, doğal, gerçekçi ve çekici bir kaş görünümüne kavuşursunuz. Uzman eli tarafından yapıldığında kaş kontörünün minimum ömrü 2 senedir, bu yüzden de bu 2 sene boyunca 7/24 bakımlı kaşlara sahip olmanın keyfini çıkartabilirsiniz.
Kaşlarınıza bakım yapmak, kaş kontörü uygulaması sonrasında çok kolay bir hal alır. Kaş hattının altında çıkan kaşlar çok daha gözle görünür hale geleceği için düzenli olarak kaşlarınızı almak daha pratik ve basit bir sürece dönüşür.
Yüzünüzdeki en belirgin ve güzel hat olan kaşlarınızı ortaya çıkartan kaş kontörü, güzelliğinize güzellik katar.
 


E-Posta adresinizi kaydedin! Kampanyalar ve Yeni Ürünlerimizden ilk sizler haberdar olun!